Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Bali Buddha Achát Gold

429 

Ručně vyrobený náramek z korálků Achátu, dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Náramek z minerálů Bali Buddha Achát Gold

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Přívěsek Tiger je pouze bižuterie.

Součástí náramku z minerálů jsou i náramky ze skleněných korálků, které vidíte na fotce. Do sady také patří náramek ze dřevěných korálků, který je ale navlečen na jiném druhu vlákna, jelikož jsou korálky uvnitř drsné a mohly by vlákno, na ktrém jsou navlečeny ostatní korálky velmi poškodit.

ACHÁT

Achát je velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Jako kámen je schopný uklidňovat a podporuje sebedůvěru. Achát také posiluje schopnost soustředění, pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, jelikož odstraňuje vnitřní napětí.

Léčebné využití:
Achát pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Také se traduje, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáháhá jejich léčbě.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.