Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Simple Láva, Magnezit & Sodalit

329 

Ručně vyrobený náramek z korálků Magnezitu, Sodalitu a Lávy, dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku Lávy je 8 mm, Sodalitu 8 mm a Magnezitu 10 mm.

Dostupné na objednávku do 14 dnů.

Náramek z minerálů Simple Láva, Magnezit & Sodalit

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

LÁVA

Láva je roztavená hornina. Ve chvíli, kdy vychází při sopečných erupcích na povrch země, se její teplota pohybuje okolo 1000 ⁰C. Láva dodává člověku silnou pozitivní energii. Je symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhá při očistě těla, nebo při boji s obezitou.

MAGNEZIT

Magnezit má velmi uklidňující vliv na lidské city. Zvyšuje odolnost vůči stresu, pomáhá překonat podrážděnost a přináší klid a uvolnění. Magnezit pomáhá odhalovat podvědomé myšlenky a pocity, jelikož má silný vliv na mysl.

Léčebné využití:

Magnezit obsahuje velké množství magnézia a napomáhá ho ukládat v lidském těle. Díky tomu hojí kosti a zubní kazy. Má silné detoxikační účinky a neutralizuje tělesný pach. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména při migrénách a také snižuje horečku a zimnici.

SODALIT

Sodalit je mimořádně užitečný kámen, který přináší vyrovnanost a potlačuje návaly paniky. Pomáhá se odprostit od problémů, které lidem zabraňují být tím, kým ve skutečnosti jsou. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti.

Léčebné využití:

Sodalit udržuje v rovnováze metabolizmus a imunitní systém, zbavuje organismus negativních emocí, strachu a fóbií. Čistí lymfatický systém a jednotlivé orgány od toxických látek. Napravuje poškození organismu způsobená ozářením a nespavostí a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.