Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Simple Růženín, Křišťál a Melounový Turmalín

329 

Ručně vyrobený náramek z korálků Melounového Turmalínu a Růženínu dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Dostupné na objednávku do 14 dnů.

Náramek z minerálů Simple Růženín, Křišťál a Melounový Turmalín

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

RŮŽENÍN

Růženín podporuje lásku, něžnost a zbavuje nesmělosti. Rozvíjí duševní tvořivost a oživuje fantazii, pomáhá při neurózách a stavech úzkosti.

Léčebné využití:

Růženín velmi dobře působí na vnitřní orgány. Léčí plíce, játra. ledviny, močové ústrojí a posiluje srdeční činnost. Podporuje činnost nervového systému, odvádí z těla škodlivé látky a pomáhá tělu se znovunavrácením síly po dlouhodobé nemoci. Růženín působí příznivě i navenek, a to tím, že hojí popáleniny a puchýře, ale také akné a napomáhá k vyhlazení pleti.

MELOUNOVÝ TURMALÍN

Melounový turmalín nese název podle podle barev, které připomínají vodní meloun. Je to jedinečný kámen, který nikdy nemá nepříznivý účinek, vždy působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost. Pohlcuje negativní vibrace, stejně jako další kameny odstraňuje stres, zlost a strach. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled.

Léčebné využití:

Melounový turmalín účinně léčí tělo i duši, zvyšuje imunitu, příznivě působí na srdce a páteř, usnadňuje porod a také pomáhá při dyslexii.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý kámen na celém světě. Je to velmi silný zesilovač energie, kterou pohlcuje, uvolňuje a reguluje.
Pozitivně povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá ke sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Velkou výhodou je, že zajišťuje klidný spánek. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití:
Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně těch duševních. Zahání bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.