fbpx
Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Simple Ombre Pink

Novinka

379 

Ručně vyrobený náramek z korálků Křišťálu, Achátu, Jaspisu, Lepidolitu a Lávy dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na dvojitém elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Náramek z minerálů Simple Ombre Pink, složený z Křišťálu, Achátu, Třešňového Jaspisu, Lepidolitu a Lávy

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Přívěsek Lotus je pouze bižuterie.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý kámen na celém světě. Je to velmi silný zesilovač energie, kterou pohlcuje, uvolňuje a reguluje.
Pozitivně povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá ke sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Velkou výhodou je, že zajišťuje klidný spánek. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití:
Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně těch duševních. Zahání bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

ACHÁT

Achát je velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Jako kámen je schopný uklidňovat a podporuje sebedůvěru. Achát také posiluje schopnost soustředění, pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, jelikož odstraňuje vnitřní napětí.

Léčebné využití:
Achát pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Také se traduje, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě.

JASPIS TŘEŠŇOVÝ KVĚT

Jaspis přináší klid, a napomáhá zbavování se stresu, je považován za ochranný kámen před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé myšlení a představivost, přivolává štěstí.

Léčebné využití:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, podporuje správné funkce pohlavních orgánů a oběhového systému, prodlužuje sexuální rozkoš.

LEPIDOLIT

Lepidolit je velmi uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů, které provází náš každodenní život. Mimo stresu odstraňuje vztek, hněv a další negativní emoce. Svému majiteli přináší štěstí a podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci i přáteli. Lepidolit obsahuje lithium a pomáhá stabilizovat výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Je vynikající při překonávání jakékoli citové či duševní závislosti a to včetně anorexie. Lepidolit vede k nezávislosti a dosahování stanovených cílů bez vnější pomoci.

Léčebné využití:
Lepidolit přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při vyčerpání, epilepsii a Alzheimerové chorobě. Potlačuje bolest při ischiasu a neuralgii. Pomáhá překonávat kloubní problémy. Kůži a pojivovou tkáň zbavuje jedovatých látek. Lepidolit je vynikající v době menopauzy, zejména v podobě drahokamového elixíru. Léčí nemoci způsobené „syndromem nemocných budov” nebo zářením vycházejícím z počítačů.

LÁVA

Láva je roztavená hornina. Ve chvíli, kdy vychází při sopečných erupcích na povrch země, se její teplota pohybuje okolo 1000 ⁰C. Láva dodává člověku silnou pozitivní energii. Je symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhá při očistě těla, nebo při boji s obezitou.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.