fbpx
Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Simple Ombre Green Lotus

Novinka

379 

Ručně vyrobený náramek z korálků Křišťálu, Fluoritu, Amazonitu, Smaragdového Kalcitu a Lávy, dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na dvojitém elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Náramek z minerálů Simple Ombre Green, složený z Křišťálu, Fluoritu, Amazonitu, Smaragdového Kalcitu a Lávy

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Přívěsek Lotus je pouze bižuterie.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý kámen na celém světě. Je to velmi silný zesilovač energie, kterou pohlcuje, uvolňuje a reguluje.
Pozitivně povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá ke sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Velkou výhodou je, že zajišťuje klidný spánek. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití:
Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně těch duševních. Zahání bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

FLUORIT

Fluorit je především vhodný k posílení účinků jiných kamenů. Má silnou ochrannou moc, zejména pokud se jedná o duševní rovnováhu. Posiluje myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce. Posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci. Určitě ho ocení studenti, jelikož napomáhá při učení a zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetických záření.

Léčebné využití:
Fluorit čistí a odstraňuje z těla vše, co není v naprostém pořádku. Likviduje viry a léčí všechny druhy infekcí, včetně rýmy a nachlazení. Regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a kosti. Díky tomu napomáhá léčit artritidu, revmatismus, bolesti zad a zlepšuje funkčnost kloubů.

AMAZONIT

Amazonit je mimořádně uklidňující kámen. Hojí citová traumata a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.

Léčebné využití:
Amazonit navozuje pocit klidu i bezpečí, rovnováhu a harmonii. Napomáhá bojovat proti strachu. Je velmi silným talismanem prosperity. Tradičně jej používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, v Indii, v Mezopotámii. Léčí osteoporózu, zubní kazy, udržuje v rovnováze metabolismus narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

SMARAGDOVÝ KALCIT

Kalcit výrazně zesiluje a čistí energii ve svém okolí, je schopen odvádět negativní energii a posiluje energii pozitivní. Kalcit napomáhá při pocitech neklidu, výbušných emocí vzteku a dodává nám sílu.

Léčebné využití:
Kalcit má blahodárný vliv na střevní flóru a také na kůži. Posiluje kosti, klouby a imunitní systém.

LÁVA

Láva je roztavená hornina. Ve chvíli, kdy vychází při sopečných erupcích na povrch země, se její teplota pohybuje okolo 1000 ⁰C. Láva dodává člověku silnou pozitivní energii. Je symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhá při očistě těla, nebo při boji s obezitou.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.