fbpx
Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Simple Ombre Blue Lotus

Novinka

379 

Ručně vyrobený náramek z korálků Křišťálu, Achátu, Akvamarínu, Sodalitu a Lávy dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na dvojitém elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Náramek z minerálů Simple Ombre blue Lotus, složený z Křišťálu, Achátu, Akvamarínu, Sodalitu a Lávy

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Přívěsek Lotus je pouze bižuterie.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý kámen na celém světě. Je to velmi silný zesilovač energie, kterou pohlcuje, uvolňuje a reguluje.
Pozitivně povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá ke sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Velkou výhodou je, že zajišťuje klidný spánek. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití:
Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně těch duševních. Zahání bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

ACHÁT

Achát je velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Jako kámen je schopný uklidňovat a podporuje sebedůvěru. Achát také posiluje schopnost soustředění, pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, jelikož odstraňuje vnitřní napětí.

Léčebné využití:
Achát pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Také se traduje, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáháhá jejich léčbě.

AKVAMARÍN

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů.

Léčebné využití:

zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, funguje proti krátkozrakosti i dalekozrakosti. Uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu, působí dobře i na svalovou hmotu.

SODALIT

Sodalit je mimořádně užitečný kámen, který přináší vyrovnanost a potlačuje návaly paniky. Pomáhá se odprostit od problémů, které lidem zabraňují být tím, kým ve skutečnosti jsou. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti.

Léčebné využití:

Sodalit udržuje v rovnováze metabolizmus a imunitní systém, zbavuje organismus negativních emocí, strachu a fóbií. Čistí lymfatický systém a jednotlivé orgány od toxických látek. Napravuje poškození organismu způsobená ozářením a nespavostí a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

LÁVA

Láva je roztavená hornina. Ve chvíli, kdy vychází při sopečných erupcích na povrch země, se její teplota pohybuje okolo 1000 ⁰C. Láva dodává člověku silnou pozitivní energii. Je symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhá při očistě těla, nebo při boji s obezitou.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.