Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Bali Tiger Lepidolit Gold

379 

Ručně vyrobený náramek z korálků Lepidolitu, dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Náramek z minerálů Bali Tiger Lepidolit Gold

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Přívěsek Buddhy je pouze bižuterie.

Součástí náramku z minerálů jsou i náramky ze skleněných korálků, které vidíte na fotce.

LEPIDOLIT

Lepidolit je velmi uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů, které provází náš každodenní život. Mimo stresu odstraňuje vztek, hněv a další negativní emoce. Svému majiteli přináší štěstí a podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci i přáteli. Lepidolit obsahuje lithium a pomáhá stabilizovat výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Je vynikající při překonávání jakékoli citové či duševní závislosti a to včetně anorexie. Lepidolit vede k nezávislosti a dosahování stanovených cílů bez vnější pomoci.

Léčebné využití:

Lepidolit přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při vyčerpání, epilepsii a Alzheimerové chorobě. Potlačuje bolest při ischiasu a neuralgii. Pomáhá překonávat kloubní problémy. Kůži a pojivovou tkáň zbavuje jedovatých látek. Lepidolit je vynikající v době menopauzy, zejména v podobě drahokamového elixíru. Léčí nemoci způsobené „syndromem nemocných budov” nebo zářením vycházejícím z počítačů.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.