Z důvodu dovolené budeme objednávky od 10. 1. do 31. 1. 2019 expedovat 1. 2. 2019.

Bali Ametyst & Růženín Gold

379 

Ručně vyrobený náramek z korálků Růženínu a Ametystu, dovezených z Bali.

Korálky jsou navléknuty na elastickém vláknu, které je velmi pevné.

Průměr korálku je 8 mm.

Dostupné na objednávku do 14 dnů.

Náramek z minerálů Bali Ametyst & Růženín Gold

Náramky jsou standardně dlouhé cca 18 cm, což vyhovuje zápěstí o obvodu 16 cm. Pokud máte zájem o jinou délku, napište svůj požadavek do poznámky v objednávce.

Součástí náramku z minerálů jsou i náramky ze skleněných korálků, které vidíte na fotce.

RŮŽENÍN

Růženín podporuje lásku, něžnost a zbavuje nesmělosti. Rozvíjí duševní tvořivost a oživuje fantazii, pomáhá při neurózách a stavech úzkosti.

Léčebné využití:

Růženín velmi dobře působí na vnitřní orgány. Léčí plíce, játra. ledviny, močové ústrojí a posiluje srdeční činnost. Podporuje činnost nervového systému, odvádí z těla škodlivé látky a pomáhá tělu se znovunavrácením síly po dlouhodobé nemoci. Růženín působí příznivě i navenek, a to tím, že hojí popáleniny a puchýře, ale také akné a napomáhá k vyhlazení pleti.

AMETYST

Ametyst je považován za kámen čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s velkou ochrannou sílou, má léčivou a očistnou moc. Napomáhá v zahánění nespavosti a nočních můr, vyvolává klidný spánek a příjemné sny. Stejně jako magnezit zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje a zahání pocit viny. Je to kámen lásky, který posiluje věrnost.

Léčebné využití:

Ametyst zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá léčit žaludeční a dýchací obtíže a poruchy sluchu. Také pozitivně působí na střeva a střevní mikroflóru, podněcuje produkci hormonů a činnost metabolismu.

Kategorie: ,
Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.